Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z trenerstwem, możesz liczyć na moje wsparcie.

BlogNa moim blogu znajdziesz inspiracje do Twojego rozwoju i artykuły w tematach związanych z pracą z grupą. Jeżeli będziesz mieć pytania, śmiało zadawaj je w komentarzach pod artykułami.

Trener na starcie: Jest to grupa na Facebooku dedykowana tym, którzy zaczynają pracę z grupami i chcą rozwijać swoje umiejętności trenerskie. Szczególnie przydatna dla: początkujących trenerów, ale także coachów, nauczycieli, menagerów, projekt menagerów … – słowem wszystkich, którzy pracują lub chcą pracować z grupami, prowadzą spotkania, warsztaty, szkolenia i mają ochotę rozwijać lub doskonalić swoje umiejętności trenerskie i prezentacyjne. Na grupie regularnie zamieszczam praktyczne artykuły i ćwiczenia rozwojowe dla początkujących trenerów.

Sesje mentoringowe:  Potrzebujesz  wsparcia trenera z większym doświadczeniem? Zależy Ci na konkretnych wskazówkach? Świetnie trafiłeś! Zapraszam na trenerski proces mentoringowy.
Jak to wygląda?

  • 6 sesji telefonicznych,
  • konkretne rozwiązania dotyczące m.in. projektowania szkoleń, szukania pomysłów na ćwiczenia, radzenia sobie z sytuacjami trudnymi, badania potrzeb, przygotowywania materiałów, pracy indywidualnej i grupowej,
  • słyszymy się co około 2-3 tygodnie,
  • wspólnie ustalamy Twoje potrzeby i w trakcie procesu dostajesz dokładnie to, co jest potrzebne właśnie Tobie,
  • dostajesz możliwość szybkich konsultacji z gwarancją odpowiedzi w ciągu 24 h.