Kim jestem

Wspieram w rozwoju. Uczę empatii do siebie i innych.  Pomagam startującym rozwijać umiejętności trenerskie. 
Lubię jak jest lekko, bez nadęcia i autentycznie. Po prostu i po ludzku.

Jestem trenerem kompetencji miękkich, coachem i jakościowcem. Od 9 lat prowadzę projekty CX-owe, szkolenia, warsztaty rozwojowe oraz coachingi. Wspieram początkujących trenerów i coachów. Szerzę ideę prostego języka. Pracuję w nurcie porozumienia bez przemocy (NVC).

W swojej pracy zawodowej łączę to, co duchowe z tym, co przyziemne i pragmatyczne. Jestem absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego, Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET, Pracowni Coachingu Novo, Holistycznej Szkoły Trenerów oraz Design Thinking Institute.

W życiu kieruję się zasadą „zrobione jest lepsze od idealnego”, dlatego lubię działać spontanicznie. Jestem prawdziwą entuzjastką ludzi i ich potencjału. Wierzę, że różnorodność ludzi to piękno samo w sobie. Pasjonuję się holistycznym rozwojem, trenerstwem i psychologią.

Świat przemierzam biegiem lub na rowerze, z notatnikiem i książką w ręku. W wolnych chwilach oddaję się jodze, medytacji i pisaniu. Mam dwa cudne koty i jednego, równie cudnego psa.

Moje doświadczenie:
W roli trenera prowadzącego szkolenia/warsztaty grupowe mam ponad
2000 h doświadczenia. Mam też za sobą około 500 h sesji coachingów indywidualnych i grupowych. Asystowałam w ukończonych kursach w roli kotrenera – w Holistycznej Szkole Trenerów (330 godzin treningów, warsztatów i superewizji na tematy związane z wykonywaniem zawodu trenera), i w Pracowni Novo (dwukrotnie – łącznie ponad 100 godzin warsztatów na tematy związane z wykonywaniem zawodu coacha). 

Superwizja:
W ostatnich trzech latach dwukrotnie uczestniczyłam w programie superwizyjnym Dobry Coach

Przygotowanie merytoryczne: