Kim jestem

Mam na imię Paulina. Zawodowo jestem trenerem kompetencji miękkich, coachem i moderatorem Design Thinking.
Stwarzam przestrzeń do rozwoju. Pomagam startującym rozwijać umiejętności trenerskie. Uczę empatii do siebie i innych. 
Lubię jak jest lekko, bez nadęcia i autentycznie. Po prostu i po ludzku.

Jestem praktykiem pracy warsztatowej i projektowej. Prowadzę szkolenia dla trenerów, coachów, warsztaty rozwojowe, biznesowe, projektowe oraz coachingi. Propaguję ideę empatii i wspieram budowanie dobrych doświadczeń klientów w jednej czołowych instytucji finansowych w Polsce. Pasjonuję się uważnością, psychologią, holistycznym rozwojem i trenerstwem. W swojej pracy zawodowej łączę to, co duchowe z tym, co przyziemne i pragmatyczne. Jestem absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego, Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET, Pracowni Coachingu Novo, Holistycznej Szkoły Trenerów oraz Design Thinking Institute.

W życiu kieruję się zasadą „zrobione jest lepsze od idealnego”, dlatego lubię działać spontanicznie. Jestem prawdziwą entuzjastką ludzi i ich potencjału. Wierzę, że różnorodność ludzi to piękno samo w sobie.

Świat przemierzam biegiem lub na rowerze, z notatnikiem i książką w ręku. W wolnych chwilach oddaję się jodze, medytacji i pisaniu. Mam dwa cudne koty i jednego, równie cudnego psa.