Cześć! Mam na imię Paulina. Zajmuję się rozwojem i pracą z grupami. Jestem trenerką, coachką i specjalistką od empatii i komunikacji. Pomagam odnajdywać siebie w sobie. Wprowadzam w temat asertywności, empatii dla siebie i innych oraz komunikacji. Uczę pracy trenerskiej.

Jestem zwolenniczką rozwijania sztuki słuchania siebie. Wiem, jak wiele kosztuje danie sobie do prawa do bycia sobą, ile czasu trwa docieranie do siebie i jak łatwo można w natłoku codzienności to zgubić. To co, łączy wszystkie moje działania to wiara w to, że różnorodność ludzi jest pięknem samym w sobie. Jestem przekonana, że każdy z nas może być dokładnie tym, kim chce, czuć to, co czuje i wyrażać siebie, tak, jak ma ochotę. Temat autentyczności i bycia ze sobą w kontakcie jest dla mnie o tyle ważny, że i ja byłam i nadal bywam w pułapce chęci bycia i życia jak… bliżej nieokreśleni „inni”. Praca z wartościami, potrzebami i przekonaniami, określanie zasobów, akceptacja ciemniejszej strony siebie – to wszystko pomogło mi i wciąż pomaga patrzeć w siebie i określać, czego chcę od życia i co dla siebie wybieram.

Pracy z ludźmi uczyłam się  na wielu kursach i szkoleniach, między innymi w Holistycznej Szkole Trenerów, Szkole Trenerów Biznesu Akademii SET, w Fundacji 4 Kroki oraz w Pracowni Coachingu Novo. Mam za sobą ponad 2000 h doświadczenia w pracy trenerskiej, około 500 h coachingów indywidualnych i grupowych oraz ponad 40 projektów w roli moderatora Design Thinking. Pracuję w nurcie porozumienia bez przemocy. Swoją pracę trenerską i coachingową poddaję superwizji indywidualnej i grupowej (w ostatnich trzech latach m.in dwukrotnie w brałam udział w programie Dobry Coach).

Świat przemierzam z notatnikiem i książką w ręku. W wolnych chwilach oddaję się spacerom. Mam dwa cudne koty i jednego, równie cudnego psa.